Několik důvodů, proč sladit číslo popisné a poštovní schránku.

Poštovní schránka na míru

Protože číslo popisné nemusí být plechová cedulka s číslicemi. Je to prvek, který zdobí fasádu vašeho domu. Pokud se doplňuje s poštovní schránkou vytvoří spolu silnou harmonickou dvojici, která podtrhne váš dům. Nechte si od nás vyrobit poštovní schránku na míru.

Poštovní schránka na míru doladí Váš domov

– Protože styl poštovní schránky se odrazí i v čísle popisném. Obojí bývá umístěno v dohledné vzdálenosti nebo blízko sebe.

– Protože číslo popisné by mělo být výrazné nejen kvůli firmám rozvážející balíky, ale také kvůli hasičům a ambulanci. V situacích, kdy rozhodují vteřiny, je nutností pro první pomoc rychlá orientace. Proto je dobré mít číslo popisné na schránce i na domě.

číslo popisné
Číslo popisné | Koupit
Poštovní schránka na míru
Poštovní schránka s číslem popisným na roh domu

– Protože se stává, že zakoupíte schránku, řešíte kde, jaký typ nebo od jaké firmy a následně po nějaké době musíte absolvovat stejný proces s číslem popisným. Nemůžete sehnat odpovídající font, barvu a velikost. Koupě setu vám ušetří starosti i čas.

– Protože u nás si můžete nechat vyrobit doplňky pro Váš domov. Poštovní schránka na míru s číslem popisným již není jen sen.

🙂

Detaily tvoří domov. Naši zákazníci o tom již ví své. Přečtěte si recenze>>

Poštovní schránka na míru v několika variantách. Inspirujte se a nechte si vytvořit svoji vlastní.

Poštovní schránka na míru
Poštovní schránka s číslem popisným a vizitkou
Poštovní schránka na míru s číslem popisným na schránce
Poštovní schránka na míru s číslem popisným na schránce
Poštovní schránka s číslem popisným
Poštovní schránka na míru s číslem popisným – Antracitové detaily
Poštovní schránka s číslem popisným
Poštovní schránka s číslem popisným

Další fotografie v galerii >>

Poštovní schránka na míru je i úžasný dárek. Můžete využít naší nabídky a koupit dárkový poukaz>>. Přijde Vám divné koupit takový dárek, snad Vás přesvědčíme v článku NEOBVYKLÉ DŮVODY PRO NÁKUP DÁRKOVÉHO POUKAZU U NÁS

praktický dárek dárkový poukaz
Náš dárkový pukaz

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte zkontaktovat. Rádi Vám zodpovíme veškeré otázky. Můžete využít náš e-mail my2@my2.cz a nebo vyplnit náš kontaktní formulář.

Poštovní schránka na míru s číslem popisným již čeká až se spolu setkáte. Již nemusíte jen snít, ale opravdu svůj sen zrealizovat a být největší frajeři v ulici.

Těšíme se na Vaše objednávky MY2

Další články