Originální poštovní schránka na branku či fasádu aneb proč ji mít?

„Poštovní schránka na rohu ulice to není nějaká lecjaká věc.“ I Jiří Wolker v tom měl jasno, udělejte si ho i vy :-). Přestože poštovní schránka je všední věcí, kterou má každý, dělá první dojem odráží vkus i styl majitele domu. Vzhledem k tomu, že investujeme (leckdy nemalé peníze) do plotu, branky a dveří, je škoda nevěnovat pozornost výběru originální poštovní schránce.

Zakoupit uniformní krabici či plastovou rouru je sice rychlé řešení, ne vždy však dlouhodobé a estetické. Mohlo by se zdát, že s nástupem e-mailu, ztrácí na významu, ale… MY2 SI TO NEMYSLÍME:-). Ba naopak, vhodně zvoleným designem dopisní schránky doladíte exteriér domu a dáte mu takovou pomyslnou poslední „třešničku na dort“.

Je vaším domovem vesnické stavení, hypermoderní novostavba nebo roubenka?

„Originální poštovní schránka na branku či fasádu je vizitkou Vašeho krásného bydlení“

Myslíme na to, že každému typu domu sluší jiná poštovní schránka (mrkněte do galerie). A samozřejmě nezapomínáme na obyvatele bytů, kde platí totéž. Dveřní vizitka upoutá pozornost a dodá šmrnc vašim dveřím.

MY2 pro vás máme další tipy…

– Nevíte si rady s barevností pro Vaší originální poštovní schránku?

Obecně je dobré sladit poštovní schránku s barvou dveří, oken nebo sloupku. Dveřní vizitku pak vybíráme nejen podle barvy dveří, ale také stojí za to povšimnout si výmalby na chodbě. Případně se obraťte na nás, budeme rády a společně vytvoříme Vaší originální poštovní schránku 🙂

– Co všechno sdělit poštovní schránkou?

Cokoliv :-). Ovšem nejběžnějšími nápisy upozorňujeme na zákaz reklamních tiskovin, na zlého psa, velkého psa nebo pozemek střežený kamerou. Můžete mít na schránce pouze číslo popisné. Můžete mít celou adresu i s vizitkou, podle toho co preferujete.

– Jaký typ poštovní schránky?

Zkuste se zaměřit na objem a druh pošty. Podle objemu snadno zjistíte, zda je důležité koupit schránku malou či velkou a podle druhu pošty poznáte, jestli potřebujete zamykací nebo vám stačí volně přístupná.

Poštovní schránka antracit
Psaníčko je velice prostorní originální poštovní schránka

Domov tvoří detaily.

Prohlédněte si naší galerii >>

Další články