Tip na praktický dárek do nového domu: 3 NEOBVYKLÉ DŮVODY PRO NÁKUP DÁRKOVÉHO POUKAZU U NÁS

praktický dárek dárkový poukaz

Praktický dárek…úplně vidíme Váš protáhlý obličej. Je nám jasné, že stejně jako společnost rozděluje kyselá okurka v cheeseburgeru, očkování nebo Leoš Mareš, tak máme pocit, že stejně je to s dárkovým poukazem. Jsou buďto lidé, co ho s klidem v duši koupí svým blízkým a odpůrci. Ti, odmítají obdarovávat kohokoliv „obálkou s vytištěnou A4“.

Ať už patříte do jakékoliv skupiny, pak všechny ty obecné výhody už určitě znáte. O tom, jak vám dárkový poukaz ušetří čas bylo napsáno už šíleně moc. A o tom, jak si dotyčný vybere dle svého vlastního vkusu bylo napsáno ještě o trochu víc… ?

Rozhodly jsme se vám sepsat 3 neobvyklé důvody, proč si koupit dárkový poukaz právě u nás.

Praktický dárek

DŮVOD Č. 1 – BUDETE OBDIVOVÁNI

K zamyšlení: Darkový poukaz je nejlepší praktický dárek. ? Doporučují 2 z MY2.

– Když někomu zakoupíte poukaz do obchodu s oblečením nebo kosmetikou, tak si dotyčný může vybrat něco intimního. Těžko bude pak radostně sdílet na sociálních sítích fotku nového krému pro pevnější zadek či vám s díky posílat fotku tygrovaných trenýrek (i když nic není nemožné). Ale MY2 nemáme tak rozsáhlý sortiment a více méně se specializujeme na poštovní schránky a domovní čísla. To jsou dvě věci, které 100 % uvidíte nejen vy jakožto dárce, ale i všichni sousedé nebo návštěvy. Bude z vás tedy „gift guru“ a hvězda… ?

Galerie produktů>>

DŮVOD Č. 2 – VELIKOST

K zamyšlení: Velká poštovní schránka přijde poštou, nezní to divně? ?

– Sice diamanty jsou vzácné, mimořádné a drahé, nicméně jsou bohužel taky dost malé… Až si u nás váš obdarovaný vybere, doručí mu kurýr s největší pravděpodobností velký dárek. Ne nějakou pidi krabičku a v ní další pidi krabičku, aby nakonec našel náušnice nebo lžičku kaviáru. Ne, dostane pořádnou krabici. Co z toho plyne pro vás? Dárky se většinou oplácí stejnou měrou… ?

DŮVOD Č. 3 – SPECIÁLNÍ PŘÍLEŽITOSTI

– Vánoce, narozeniny jsou běžnou příležitostí k obdarování, ale co dárek ke kolaudaci domu, první byt nebo svatba? To jsou příliš specifické oslavy, kde se chcete blýsknout mezi ostatními pozvanými a darovat nejlépe něco praktického a k tématu. No a tady již přicházíme na řadu MY2. Hlásíme se a máváme na vás… ?

Co je známkou ukončení stavby? Přece udělení čísla popisného.

Co je známkou novomanželů? Společné příjmení.

Takže poslední otázka už je úplně jednoduchá! Existuje snad něco výstižnějšího, než číslo na dům a poštovní schránka?

Tohle jsou naše důvody proč zakoupit dárkový poukaz zde v naší firmě… ?

Budeme se těšit, s láskou MY2praktický dárek,praktický dárek do novostaby,praktický dárek do nového domu,praktický dárek do nového bytu,velká poštovní schránka

P.S. Tento článek byl sepsán čistě náhodně, nezávisle na tom, že je zrovna období před Vánoci… ?

Další články