Poštovní schránka Antracit – Největší HIT

Poštovní schránka antracit domovní číslo antracit

Poštovní schránka Antracit je HIT! Všichni už to vědí. A MY2 to víme taky. ? Hlavně i díky vám. Naší nejčastěji objednávanou barvou je totiž právě ANTRACIT v různých kombinacích. Nebo chcete-li RAL 7016 (ať vypadá náš článek odborněji ?).

Poštovní schránka antracit…zní to atraktivně, že?. Proč?

Protože, pravděpodobně máte antracitová okna, střechu, vchodové dveře, fasádu nebo branku s plotem. Atraktivní barvou se antracitová stala zejména během posledních pár let. Samozřejmě na to zareagovali všichni výrobci od oken až po nábytek. MY2 tudíž nebudeme sedět v koutě, ale držíme s vámi krok. Naše schránky a čísla na dům nabízíme v antracitové barvě, která je samozřejmě už stálicí v naší nabídce.

Poštovní schránka antracit domovní číslo antracit
Poštovní schránka s číslem popisným

Povrchovou úpravu vám můžeme nabídnout v matu či lesku. Poslední rok se mat dere do popředí a lesklý materiál využíváme spíše na detaily (vložené 3D číslice, linky, destičky, víko atd.). Obojí má své výhody i nevýhody… MY2 máme rády obojí a nedokážeme přesně určit, která úprava je ta nej… 😀

MAT

  • Vypadá jako sametový a úplně vás nutí si sáhnout.
  • Lépe se hodí k plotům nebo dveřím, protože ty jsou také matné.
  • Bohužel se čas od času musí otřít suchým hadříkem a zahladit stopy po nečistotách.

LESK

  • Byť si to stále mnoho lidí nemyslí je praktičtější na údržbu. Lesklý materiál odráží světlo, stíny, okolní prostředí, takže není na první pohled vidět prach nebo otisky prstů.
  • Rozzáří i minimalistický design.
  • Někdy bývá příliš výrazný a v některých případech to může být na škodu.
Poštovní schránka s číslem popisným
Poštovní schránka s číslem popisným – antracitové detaily
Poštovní schránka antracit
Ideální kombinace pro poštovní schránku s číslem popisným

Antracitová barva je neutrální i výrazná. Báječně se hodí k přírodním materiálům i do industriálního stylu. Údajně je také vhodnou barvou do pracoven, protože podporuje soustředění. Nevíme, zda to bude působit i na vašeho pošťáka ?… Co však víme je to, že u správného domu je sladěný antracitový domovní set poštovní schránka s domovním číslem úplná „BOMBA“.

Nechte se inspirovat v naší Galerii. Propojte poštovní schránku s domovním číslem a buďte taky HITEM ve vaší ulici. Poštovní schránka antracit je Váš splněný sen, ať už si myslíte o České poště cokoliv, pořiďte si poštovní schránku. Uvidíte, že kromě složenek tam na vás občas bude čekat i příjemné překvapení.

Těšíme se na Vaše objednávky MY2.cz

Další články